Yazı Konusu: 2. El Engelli Asansörü Arıyorsanız Bakacağınız en Tecrübeli Firma LiftArt’tır

2. El Engelli Asansörü Arıyorsanız;

Şirketimiz ikinci el engelli asansör ticareti kesinlikle yapmamaktadır. Ancak önceden şirketimizin ürünlerini almış ve artık kullanmak zorunda kalmayan müşterilerimize yardımcı olmak için yönlendirme yapmakta ve her iki tarafa yardımcı olmaktayız. Engelli asansörü konusunda öncü firmalarından olan Liftart 2. El asansörü engelli bireylerin yaşamlarını engelsiz bir şekilde devam etmesini hedeflemektedir.

 


Kalite ve güvenliğin markası olarak bilinen LiftArt, evlerinize değer ve estetik katar, özel ihtiyaçlarınıza uygun teknolojiler sunar.

LiftArt ev asansörleri, villa asansörleri, engelli asansörleri, merdiven asansörleri ürünlerinde Handicare ve Vimec firmalarının Türkiye tek temsilcisidir ve bu ürünleri uygun fiyat ile satışa sunuyor, monte ediyor ve bakım hizmetlerini sunuyor.

Standart veya özel tasarlanmış LiftArt asansörleri binanızın mimarisine kolayca entegre edilebilir. 2. el engelli asansörü araştırıyorsanız dikkat etmeniz gereken konulardan birisi bu ürünlerin markasıdır. Yedek parça ve servis hizmetleri alabileceğiniz bulunduğunuz yerde temsilcisi olan bir markayı tercih etmelisiniz.

Günümüz teknolojisiyle birlikte engelli asansörü teknolojisi de gelişmektedir.

Kurulum hangi şehirde ve nerede olursa olsun Liftart’ın satışını yaptığı engelli asansörleri yapınız ile mükemmel uyum sağlayacaktır.

Engellilerin katlara ulaşılması için bazı asansör modelleri gereklidir. Bu asansörler sayesinde engelli kişilerin başkalarından yardım almadan engelli asansörü ile gidecekleri kata ulaşmaları sağlanmıştır.

Bu yapılar ev, kamu kurumları veya özel sektör kuruluşlarında kullanabilmektedir.

Bu asansör tipleri, özel bir hassasiyetle ve binanın şekline göre tasarlanmalıdır. Bu konuda özel ölçülendirme sistemimiz ile sizlere yüksek hassasiyetle engelli asansörü tedarik edeceğizdir.

Liftart asansör olarak bu hassasiyet önemle uygulanmaktadır. 2. el engelli asonsoru için bilgi alabileceğiniz en tecrübeli firmadır.

2. el engelli asansörü arıyorsanız

2. El engelli asansörü arıyorsanız veya 2. el merdiven asansörü ihtiyaçlarınızla ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız. 0212 608 00 70

Engelli rampasından önce engelli asansörünün tercih edilmesi engelliler için daha kullanışlı ve uygun olacaktır. Engelli asansörleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

LiftArt 2. El Engelli Asansörü

0 212 608 00 70  –  0 532 633 26 16