LiftArt Engelli Asansörü, Ankara’daki evinizi veya işletmenizi Daha Erişilebilir Hale Getirecektir

engelli platform asansörü, Ankara engelli asansörü

Ankara’da bir iş yerine sahipseniz, tekerlekli sandalyeler de dahil olmak üzere tüm çalışanlar, ziyaretçiler ve müşteriler için mekanınızın erişilebilir olmasını istiyorsanız, LiftArt Engelli Asansörü tam aradığınız asansördür, İşinizin tüm bireylere açık hale getirebilir ve Engelli Yasası’na uymanıza yardımcı olabilir.

LiftArt Ankara Engelli Asansörü’den Engelli Asansörleri, neredeyse her işletmeye uyacak şekilde özelleştirilebilir. Tekerlekli sandalyedeki bireylerin binanızın bir katından diğerine güvenli ve kolay bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olmak için içeride çalışabilir veya merdivenleri varsa, ancak bir rampaya sahip olmayan kişilerin binanıza girmesine yardımcı olmak için dışarıya monte edilebilir. Tüm modellerimiz standart güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

LiftArt Ankara Engelli Asansörlerinin bazı modelleri vidalı tahrik sistemi ile çalışır ve dikey olarak hareket eder. Bir kullanıcının asansörü başlatmak ve durdurmak için bir düğmeye basması yeterlidir. Ticari veya yoğun kullanımlı uygulamalar için Ticari Paket ve Extra Yoğun Trafik olmak üzere iki pakete ihtiyacı vardır.

Bir başka engelli asansörü modelimiz hidrolik güç kullanarak tekerlekli bir sandalyeyi dikey olarak içeride veya dışarıda götürebilir. Bir asansörle aynı güvenlik özelliklerine sahiptir, ancak kapalı bir platform içermez. Üç metrenin üzerinde seyahat etmeyi amaçlayan E07 veya E10, bir asansör şaftının içine yerleştirilmelidir.

E07 ile E19 model panoramik engelli asansörlerimiz aynı özelliklere sahiptir; ancak ayrıca, alüminyum çerçeve, şeffaf akrilik paneller ve çıkış kapıları bulunan bir asansör şaftına sahiptir. Üstten aşağıya iniş tamamen raylarla, şaftla ve kapıyla kapatılmış veya açık olabilir. Hem içeride hem de dışta kullanılabilir.

Ankara’daki iş yerinizde erişilebilirliği artırmanız gerekiyorsa, Ankara’nın Uluslararası Asansörlerin Temsilcisi LiftArt Engelli Asansörünü düşünün. Standart güvenlik özellikleri ile donatılmış çeşitli modellerde, işletmeniz için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz. Engelli asansörü fiyatı için tıklayınız.

LiftArt Ankara Engelli Asansörü