Bir Ev Asansörüne Kaç Kişi Sığabilir?

ev-asansoru-fiyatlari

ev asansörü fiyatları

Bu resimdeki LiftArt Vimec ev asansörüne, tekerlekli sandalyedeki bir kişi veya ayakta 3 kişi sığabilir.

Gerçek şu ki, LiftArt Ev Asansörlerinde uzman bir takımımız olsa da, ev asansör montajlarını oldukça ciddiye alıyoruz. Sonuçta, eviniz veya ailenizin evi için, ev asansörüne karar vermek önemli bir karardır.

 

Genelde En Çok Sorulan 3 Soru:

Müşterilerimiz bir ev asansörünü satın almayı düşünmeye başladığında, zaman zaman ortaya çıkan birkaç soru vardır; bu nedenle, bir ev asansörüne evet demek eşiğinizde ise, önce aşağıdaki sorulara bir göz atın:

 

Benim için en iyi ev asansörü hangisidir?

Cevap ihtiyaçlarınıza bağlı. Asansörünüzü ne kadar süre kullanacağınızı düşünüyorsunuz, günde kaç sefer, ne kadar zaman 3 yıl – 30 yıl gb? Tekerlekli sandalyeniz veya birden fazla kişi gibi daha ağır bir taşıma kapasitesine sahip bir asansöre mi ihtiyacınız var mı? Bütçenize, alanınıza ve evinize ne tür bir ev asansörü uygundur? LiftArt ekibi, bu sorulara cevap vermenin, ev asansörleri dünyasında yeni olan insanlar için biraz zor olabileceğini biliyor. Ancak endişelenmenize gerek yok – sizin için ücretsiz bir değerlendirme ve keşif yapıyoruz, böylece seçiminizde doğru – bilinçli bir karar verebilirsiniz. Ev asansörü.

 

Yeni ev asansörümüz evimizde ne kadar yer kaplayacak?

Çok farklı ev asansör boyutları vardır ve hangi asansörün sizin için uygun olduğunu değerlendirmek için evinizi ziyaret ettiğimizde tüm seçeneklerinizi açıklar ve size işe dahil olan detaylar ayrıntılı bilgi veririz. Stokta olan asansörlerin takılması kolaydır ve çeşitli ebatları vardır. Öyleyse, LiftArt Vimec S11, E07, HomeLift veya TerryLift LifeStyle’lı seçip seçmediğinize bakmaksızın doğru asansöre göre eviniz her zamankinden daha işlevsel olacaktır.

 

Ev asansörü dekoruma uyacak mı?

Bu, oldukça sık sorulan bir sorudur ve insanların neden endişe ettiğini tamamen anlayabiliyoruz. Ev asansörünüzün mevcut dekorunuzla uyumlu olması estetik açıdan gerekir. LiftArt Ev Asansörleri, herhangi bir eve güzelce uyan çekici farklı renklere sahiptir.

 

Sonraki adımlar:

Dolayısıyla, başlıkta ortaya attığımız soruyu cevaplamak için, yani “Bir Ev Asansörüne Kaç Kişi Sığabilir?”, LiftArt ev asansörleri bir, iki, üç veya dört kişiyi taşıyabilir ve LiftArt S11 ile E07, tekerlekli sandalyenizi taşıyabilecek kadar büyüktür.

Ev asansörü ortalama fiyatlarını buradan bulabilirsiniz: Ev Asansörü Fiyatları

Bir ev asansörünün hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını veya sevdiklerinizin hayatını nasıl kolaylaştıracağını merak ediyorsanız, bizimle bağlantı kurun. Yaşlı insanlara, savaş gazileri ve hayat boyu değişen yaralanmalar ve hastalıklardan muzdarip insanlara 2004 yılından beri yardım ettik ve ev asansörlerimiz pek çok insanın hayatını değiştirdi.

 

Neden showroomumuza gelip ihtiyaçlarınız konusunda bizimle sohbet etmiyorsunuz? Buraya gelirken zorlanıyorsanız, 0212 608 00 70 numaralı telefondan bizi arayın veya email gönderin, böylece sizin için ücretsiz bir keşif planlayabiliriz.

LiftArt Ev Asansörü