Döner Merdiven Asansörü | Handicare Freecurve

Hollanda’da üretilen tek borulu yani tek ray sistemli ve kıvrımlı – dönerli merdiven asansörü olan Handicare Freecurve, merdiven asansörünüzü size özel olarak üretir ve sizin için çok sayıda harika özellik sunar.

Merdiveninize uyacak şekilde özel olarak üretilen bu eşsiz, tek ray tasarımlı, evinize ve dekorunuza uyum sağlamak için çeşitli renklerde üretilir. Üç koltuk stilinden biriyle birleştiğinde, konforunuz ve güvenliğiniz eşitlenecektir. Aktif koltuk model seçeneğimiz, otururken ya da ayağa kalkarken, hareketlerinize hafifçe yön vererek kılavuzluk etmek için bir destek içerir.

Freecurve modelimiz, dar alanlı merdiven ve sahanlıklara kurulabilir, dar merdiveninize mükemmel uyar ve bunun sayesinde birçok mimari engelin üstesinden gelebilir. Örneğin, “Turn and Go” özelliği, dizlerinizi, dar merdivenlerdeki karşıt duvar veya küpeştelere çarpmasını önlemek için, asansörü sürerken koltuğunuzu döndürür. Ayrıca mafsallı ve motorlu ray parçamız, herhangi bir basamak başındaki engeli en aza indirir.

Merdiveninize tam olarak uyması ve oturması için, merdivenlerinizin tam olarak ölçülerini almak ve fotoğraflamak üzere özel PhotoSurvey3D sistemimizi kullanıyoruz. Bu ölçümler daha sonra sistemimize yüklenir ve merdiven asansörünüzün evinizde nasıl gözükeceği hakkında o anda sanal bir showa dönüştürülür. Böylece bu sistem size, evinizden ayrılmamızdan önce tasarımımızdan memnun olduğunuzdan emin olmanızı sağlar!

 

LiftArt Döner Merdiven Asansörü