En iyi merdiven asansörünü seçmenize yardımcı olmak için 5 soru – cevap

merdiven asansörü fiyatı, asansör modellerimiz

Merdiven asansörünün bir görüntüsü – https://liftart.com.tr

Sizin ve evinizin için doğru merdiven asansörünü seçmek zor bir karar gibi görünebilir ancak LiftArt Asansör ekibinin yardımıyla yeni merdiven asansörünün yaşam biçiminize, mevcut ve gelecekteki hareket gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza uymasını sağlayabilirsiniz.

 

Çok çeşitli merdiven asansör seçenekleri vardır, bu yüzden LiftArt Asansör olarak, mümkün olduğunca kolay bir merdiven asansörünü seçmenize yardımcı olmaya karar verdik. Aşağıdaki beş sorunun cevaplanması, hareketlilik gereksiniminizi iyi anlayarak çözecek ve sizi sevdiğiniz evde tutacak bir merdiven asansörünü seçmeniz için doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. İşte sorular:

 

Merdiven asansörüne en uygun merdiven hangisidir?

Pratiklikle başlayalım. Merdiveninize sığmayan bir merdiven asansörü kesinlikle sizin için doğru model bir merdiven asansörü değildir. Merdiven asansörleri, sizin ve ailenin hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle bir merdiven asansörü merdiveninize uymuyorsa, düşündüğünüz gibi değilse, ücretsiz keşif hizmeti sunulmuyorsa ve en önemlisi güvenli bir şekilde merdivenleri yukarı ve aşağı çıkmıyorsa, bir engel haline gelirse veya ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, burada ele alınması gereken bir konu vardır.

 

LiftArt’ın İstanbul’daki merkez ofisimizdeki ekibimiz yüzlerce merdiven asansörü kurdu ve merdiven asansörü almak isteyen herkese sunduğumuz ücretsiz danışma hizmetimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayan doğru model merdiven asansörünü tavsiye etmemizi garantiliyor.

 

Merdiven asansörü ne kadar kolay kullanılıyor?

Merdiven asansörünü kimin kullanacağını, neden bir merdiven asansörüne ihtiyaç duyduklarını ve o kişinin kullanması için merdiven asansörlerinin ne kadar kolay kumanda edilebileceğini düşünerek başlayalım. Örneğin, artrite bağlı olarak el becerisine ilişkin bir problem yaşarsanız, hafif dokunmatik kontrollere sahip bir merdiven asansörü veya ailenizin diğer üyelerinin kumanda etmesine izin verecek uzaktan kumanda fonksiyonlu olmasını seçerek bunu özellikleri dikkate almalısınız.

 

Merdiven asansöründe hangi güvenlik özelliklerine ihtiyacım var?

Her zaman önce güvenlik. Evinizde veya sevdiklerinizin evinde merdiven asansörünün takılması bugünün, yarının ve yıllarınızın ihtiyaçlarını karşılaması gereken uzun vadeli bir yatırımdır. Hareketlilik sorunlarınız ne olursa olsun, merdiven asansörünüzün sizi güvende, güvenli ve bağımsız tutacak özelliklere sahip olmalıdır.

 

Merdiven asansörünün garantisi ve satış sonrası servisi var mı?

LiftArt’ı lütfen sadece bir kez arayın! Ekibimizle çalışmanın güzelliği, sizin ve eviniz için en iyi merdiven asansörünü tavsiye etmemizi değil, yeni merdiven asansörünü kullanmaya başlarken sahip olduğunuz sorularınıza cevap bulmak için elimizden geleni yapacağımızdır. Artı, merdiven asansörünüzün bir servise ihtiyacı olduğunda, teknisyenlerimizin ve merdiven asansörümüzün sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağına inanıyoruz.

 

Merdiven asansörü montajı için ne kadar beklemem gerekiyor?

Çok fazla değil. LiftArt büyük kurumsal bir şirkettir ve dünyanın önde gelen merdiven asansörü ekipmanı üreticilerinin en üst düzey merdiven asansörleri temsilcisi ve mobilite çözümleri konusunda uzman bir kuruluştur. Ücretsiz danışmalarınız sırasında, evinizi değerlendirir, hareket ihtiyaçlarınızı anlar ve geniş merdivenlerinizden hangi asansörün sizin için en uygun olduğuna karar veririz. Size en uygun merdiven asansörüne karar verdikten sonra, kurulumunu sağlamak için sizi devamlı bilgilendiririz.  Bazı model koltuklu merdiven asansörü stoklarımızda devamlı bulunmaktadır ve bazı modeller ise 3 – 4 hafta, bazı model merdiven asansörleri ise 4 – 6 hafta içerisinde teslim edilmektedir.

 

Merdiven asansörleri hakkında, dünyanın önde gelen merdiven asansör tasarımcılarından Handicare’den daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın. Ücretsiz keşif ve danışma için rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0212 608 00 70 numaralı telefondan LiftArt Asansörü arayınız veya İstanbul – İzmir – Manisa – Bodrum – Ankara – Bursa – Eskişehir – Samsun – Balıkesir – Antalya’daki showroomlarımızda görebilirsiniz. Merdiven asansörü fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

LiftArt Merdiven Asansörleri

Yazı Konusu: En iyi merdiven asansörünü seçmenize yardımcı olmak için 5 soru – cevap