Engelli Asansörlerinin Hayata Kattığı Kolaylıklar

Hangi sebepten olursa olsun merdiveni inip çıkar iken zorluk çekmekte iseniz ve hareket yeteneğinizde azalma meydana geliyor ise ya da katların mesafesi gözünüze çok büyük gelmekteyse artık bunları dert etmenize gerek kalmayacak. Ev dışında olduğu gibi ev içinde de dolaşım alanlarınızın sınırlarını zorlayabileceksiniz.

Merdiven asansörleri özellikle çok katlı yüksek evlerde yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Modellerine göre değişiklik göstermekle beraber kendi kendini şarj etme özelliği bulunmaktadır. Akülü olan engelli asansörleri elektrik kesintisi olsa dahi yine de çalışmaya devam etmektedir. Fazla ses çıkarmaması, rahat sürüşünün olması, konforlu ve kolay monte edilebilme özellikleri yer alıyor.

Merdiven asansörleri gün geçtikçe ise herkesin erişim imkânı sağlayabileceği düzeyde üretilmektedir. Daha önceki zamanlarda tekerlekli sandalye kullanmakta olan vatandaşlar engelleri aşabilmek için maliyeti fazla olan özel asansör montajlarını kullanmak zorunda kalıyordu. Artık günümüzde geliştirilmekte olan alternatif seçenekler ile beraber maliyetler azaltılmış ve erişmek daha kolay hale gelmiştir. Bizler herkesin rahat ve aktif olarak kendini hissetmesini sağlaması için engelli asansörleri bulundurmaktayız. Bütün insanların rahat ve konforlu olarak aktif bir yaşam sürdürmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Merdiven asansörlerinde tasarım ve işlevselliği birleştirerek insanların hizmetine sunuyoruz. Kaliteli bir tasarım, kaliteli malzemeler, her bütçeye ve çevreye uygun tasarımlar ile müşterilerimizin en iyilerine layık olduğu düşüncesi ile hareket etmekteyiz.

LiftArt Engelli Merdiven Asansörleri