Engelli Asansörü İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sizlerin kendi evinizde konforlu ve özgür bir yaşam sürebilmeniz bizim en büyük arzularımız arasında yer almaktadır. Bizler merdiven asansörlerinin fonksiyonel olmasıyla beraber yaşamınıza değer katmayı sağlayan bir parça olmasını istemekteyiz. Bizlere göre bu güzeli kolay kullanmak anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle kullanılmayan zamanlarda bile ev ortamında yanınızda olduğundan dolayı mutlu olacağınız bir ürün hizmeti sunmaktayız.

Hizmetinize sunmuş olduğumuz merdiven asansörleri iç ya da dış mekânlara özel olarak düz ya da döner merdivenlere göre tasarlanarak çözüm üretme amaçlı geliştirilmektedir. Sadelik unsuru müşteri açısından çok önemli olduğundan ötürü engelli asansörlerinin kullanılabilirliği konusunda eğitimi bulunan ekiplerimiz sayesinde sizlere rahatsızlık vermeyerek çabuk ve hızlı bir biçimde monte edilecek şekilde tasarımı yapılmıştır.

Merdiven asansörleri otomatik olarak şarj olabilen akülü motorlar ile çalıştığından dolayı sizlere rahat ve sessiz bir sürüş tekniği sunmakla beraber akülü özelliğinden dolayı da elektrik kesintisi halinde dahi çalışması aksamaz. Geniş döşemeleri ve aksesuar çeşitliliği bakımından elimizde bulunan merdiven asansörleri ihtiyaçlara göre şekillendirilmektedir. Merdiven asansörünün nasıl çalıştırılacağı hakkında adım adım anlatan bir kullanım kılavuzu yer almaktadır. Kullanım kılavuzu gereksiz olan teknik detaylara yer vermeyerek sade ve anlaşılır bir biçimde oluşturulmuş ve sizlerin okuyarak kolaylıkla anlayabileceğiniz bir üslup ile yazılmıştır. Gereksiz detaylardan kaçınarak sizleri sıkmış olmamakta ve en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

LiftArt Engelli Asansörü