Engelli asansörü, yaptırmama değer mi?

Bu soruyu cevaplamak için öncelikle engelli asansörünün ne olduğunu iyi inceleyelim. Bir engelli asansörü, insanların (ve bazen tekerlekli sandalyelerin) yukarı ve aşağı merdivenlerin kaldırılması için kullanılan mekanik bir cihazdır. Motorlu ev tipi engelli asansörleri nispeten basit cihazlardır, ancak kavisli veya olağandışı bir şekilde şekillendirilmiş merdivenleriniz varsa biraz daha karışık hale gelebilirler.

 

Engelli asansörü için doğru marka nedir?

Engelli asansörleri hareket kabiliyeti sınırlı, merdiven basamaklarıyla mücadele eden insanlar için tasarlanmıştır. LiftArt’ın mümessili olduğu Vimec engelli asansörleri, birçok modeli ile sizlere hizmet için bekliyor ve Vimec sizin için doğru markadır!

Eviniz iki kat ise, engelli asansörleri mükemmeldir, çünkü konforunuza devam etmenize ve özgürlüğünüze sahip olmanıza olanak tanırlar. LiftArt’ın çizgisi “Engelli asansörleri ile Özgürlük” tür ve engelli asansörleri, merdiven koltuk asansörleri, ev asansörlerimiz ve ile özgürlüğünüze katkıda bulunuyoruz!

Engelli asansörü yaptıran birçok kişi neden daha erken yaptırmadığı için pişman oluyor! Yine de, eviniz için ideal engelli asansörü bulmak son derece önemlidir. Birçok müşteri ofisimize gelir ve ev ortamında çalışan engelli asansörlerinin modellerini incelerler. Elbette, onlara evlerinde ücretsiz bir keşif yapabileceğimiz ve uygun modeli seçmelerinde yardımcı olabileceğimiz açıklarız. Engelli asansörleri bazen her koşul için uygun olmayabilir ve bir tane almak için para ve zaman harcamadan önce doğru ürünü bulmanız önem taşır. Engelli asansörü satın almak istiyorsanız, lütfen 0549 608 00 70 numaralı telefondan bizi arayın. Evinizle gelip, size en uygun merdiven asansör modeli hakkında bilgi verelim. Tekerlekli sandalye asansörü için de bilgi verelim.

 

Engelli Asansör Tipleri

Engelli asansörlerinin birçok farklı tipi mevcuttur ancak temel olarak iki ana kategoriye ayrılırlar: düz ve kavisli. İkincisi daha çok özel sipariş verişmiş, özel olarak üretilen ürünlerdir. Engelli asansörünün rayları merdivenlerinize uymalıdır. Çoğu engelli asansörünün kontrolü ve kullanımı kolaydır. Sağ veya sol taraftan merdivenin her iki yanına da kurulabilir. (Özürlü asansörü veya sakat asansörü)

 

LiftArt Engelli Asansörleri

Yazı Konusu: Engelli asansörü, yaptırmama değer mi?