Konu: Engelli asansörünün faydaları

LiftArt olarak, engelli asansörlerinin medikal malzemelerin, hareketlilik sorunları olan kişilerin bağımsız bir yaşam tarzını sürdürebilmeleri için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Hiç kimse başkalarına güvenerek kendi evlerinde dolaşmak için engellerle mücadele etmek istemez. Bu nedenle asansör sistemlerini ve engelli cihazlarını müşterilerimize düşük fiyatla sunma çabası içerisindeyiz. Bir sandalye asansörü satın almak, hareketliliğinizi artırmak ve bağımsızlığınızı korumak için en basit ve en uygun yollardan biridir. Koltuk asansörleri, maksimum güvenlikle ve kolay bir şekilde merdivenleri aşabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Engelli birey, yardım almadan merdivenleri kullanmak için bazı asansör tiplerini kullanırlar, merdiven asansörü, engelli asansörü ve engelli platformu bunlardan bazılarıdır.  Elektrikli engelli asansörleri uzun yıllardan beri popülerdir. İlk modeller aslında sadece düz tip merdivenleri çıkmak için üretildi. Bu ilk modeller oldukça etkiliydi ancak dayanıklılıkları azdı. Mekanik bir arıza meydana gelmesi çok uzun sürmedi, çünkü kullanıcı sandalyesine sıkışmıştı. Neyse ki, engelli asansörü teknolojisi zaman içerisinde gelişti ve mühendisler tarafından geliştirildi ve günümüzde modern koltuklu asansörler, uzun ömürlü akülü engelli asansörü mekanizmalarına sahiptir. Bugünün koltuklu asansörleri, mükemmel bir kombinasyon veya form ve işlevlidir. Engelli asansörünün faydaları anlatmakla bitmez, çok yararlıdır.

Bir asansör sandalyesinin ardındaki konsept basittir, ancak eklem, denge veya güç sorunlarından muzdarip herkes için son derecede yararlıdır. El kumandasındaki basit bir tuşa basılarak, oturmuş veya ayakta durma pozisyonunda yumuşak bir şekilde merdivenden çıkartabilir veya indirebilirsiniz. Asansörünüze güvenli bir şekilde girdikten sonra, yaslanma pozisyonunuzu ayarlayabilir ve / veya doğru dinlenme pozisyonunu bulana kadar ayaklarınızı uzatabilirsiniz. Asansörlerimizde bulunan opsiyonel seçenekler, kapıya cevap vermenize,  telefon açmanıza ve ailenizle arkadaşlarınızla kolayca etkileşimde bulunmanıza yardımcı olabilir.

İşte, bir engelli asansörünün hareketlilik sorunlarından muzdarip olan herkes için nasıl olabileceğini gösteren birkaç müşterimizin referansı:

İzmir’den Okan bey şöyle yazdı: “Yaşlılar için bir engelli asansörü ihtiyacı olan herkese Vimec ve Liftart’ı tavsiye ederim.”

Engelli asansörleri, fiziksel engelli insanlar ve aileleri için hayatlarında hemen fark yaratabilir. Platform asansör, engelli asansörü fiyatları yaklaşık 5000 euro’dan başlar. Vimec dünyada çok iyi bilinen bir markadır ve avrupanın en büyük engelli asansörü üreticisidir. Yaşlılar ve engelliler için bir asansör modeli seçmeye başlamak için, hemen şimdi ürün uzmanlarımızı 0212 608 00 70 numaralı telefondan arayın. Size yardımcı olmaktan memnunluk duyarız.

 

LiftArt Engelli Asansörleri 

LiftArt Engelli Asansörü online Satış Mağazası