Konu: İzmir’de merdiven asansörü nereden satın alınır?

İzmir ve çevresine merdiven asansörü tedarik eden LiftArt Asansör, Handicare Hollanda – İngiltere – Danimarka – Norveç Grubunun Türkiye Temsilcisidir ve dünyanın en kaliteli merdiven asansörlerini İzmir’de bulunan bölge temsilciliği ile müşterilerine ve asansör firmalarına tedarik etmektedir. LiftArt İzmir temsilciliği ile satış ve satış sonrası servis ile teknik servis hizmetlerini hızlı ve uygun fiyatla sunmaktadır. Bu sayede acil bir servis ihtiyacınız olması durumunda en hızlı servisi alabileceksiniz.

İşte yukarıda yazan sebeplerden dolayı izmir’de merdiven asansörü LiftArt Asansörlerinden satın alınır. Çünkü daha kaliteli, daha iyi asansör daha uygun fiyatla ve daha hızlı servis sadece LiftArt Asansörlerinde.

İzmir ve çevresindeki eviniz için bir merdiven asansörü arıyorsanız, eviniz ister çeşme, bodrum, urla, seferihisar, konak, menderes, aydın veya isterse Muğla, Marmaris, Datça, dalyan, köyçeğiz, kaş, kalkan, Fethiye de olsun, ücretsiz keşif ve en uygun fiyatlar için hemen bizi arayın ve randevu alın: 0549 608 00 70

LiftArt İzmir Merdiven Asansörü