Kaliteli ama Uygun Fiyatlı Engelli Asansörü Hangisidir

Engelli asansörü Satın Almak istiyorsanız Neden Kaliteli ama Maliyeti Düşük olan Vimec’i Tercih Etmiyorsunuz?

 

LiftArt Asansör olarak, eğer ciddi ve kaliteli sorunsuz çalışacak bir engelli asansörü satın almayı düşünüyorsanız, Vimec’in uygun modellerinden birisi tam size göredir. Koltuk engelli asansörü konusunda büyük bir grup olan Vimec’i n üretim maliyetleri düşüktür çünkü üretim miktarları diğer birçok markadan çok daha fazladır. Üstün teknolojisi, her noktadaki kalite kontrol edilmesi, eşsiz motor sistemi ve tasarımı ile Vimec alabileceğiniz en prestijli engelli asansörüdür. Uygun fiyata bir asansör satın almak için yetkili bir bayi dışındaki herhangi bir satıcıdan almak, bir engelli asansörü satın alırken maliyetinizi düşürme olasılığını düşürebilecek riskler taşır. Bu sebeple merdiven asansörünü uygun fiyata almak istiyorsanız ya Türkiye temsilcisinden ya da onun yetkili bayisinden satın almanız en uygun fiyata merdiven asansörüne sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Engelli asansörü Satın Alınca Maliyetiniz Bitiyor mu?

Bir engelli asansörü alırken sözleşmeyi imzalamadan önce kontrol etmeniz gereken dört konu var:

Ucuz maliyetli bir model satın alarak maliyetleri düşürmeli miyiz? Çoğu asansör 110 kilo veya daha düşük ağırlığa sahip biniciler barındıracak şekilde tasarlanmıştır ancak 160 kg ağırlığa sahip olanları da güvenle taşıyabilen bazı modeller vardır. Bu ağır iş modelleri, daha sağlam raylar ve daha büyük aküler ile birlikte daha büyük motorlar gerektirir. Merdivenleri yukarıya güvenli bir şekilde çıkmak için bir engelli asansörü satın almaya karar verdiğinizden bu yana, engelli asansörü kullanacak olan kişi için doğru işi yapacak modeli almalısınız; eğer ağır hizmet modeli daha fazla maliyetli olsa da.

Kullanılmış bir engelli asansörü satın alarak tasarruf etmeye değer mi? Bazı merdiven asansörleri takılıdır, ancak kullanıcı vefat edince veya bir huzurevine gittikten sonra pek kullanılmamaktadır. Çok iyi fiyat değerlerinde bulunan asansörler mevcuttur, ancak ürünün arkasında duracak bir bayiden satın almadıkça satın alma riskli olabilir. Her hangi bir kullanıcı kişiden 2. el engelli asansörü satın alırsanız, garanti alamazsınız. Bir profesyonelin, asansörün iyi durumda ve bakımlı olduğunu doğrulamak için ürünün incelenmesini sağlayın; eğer öyleyse profesyonel bir montajcı ayarlayın.

Bir merdiven asansörünü internetten mi satın almalısın? Önceden internetten satın aldığınız bazı ürünler gibi, satın aldığınızın durumunu bilmiyorsunuzdur. Bazı kişiler sahte, aldatmaca, arkalarında durmayan kalitesiz ürünleri satmaktadır. Bir engelli asansörü yatırımı yapmaya karar verdiyseniz, saygın bir şirket seçin.

Hangi özelliklerin fiyatı nedir? Tıpkı bir araba satın aldığınızda olduğu gibi, merdiven asansörleri de size çeşitli değerli özellikler sunar. İsteğiniz bazı eklentiler şunlar olabilir:

Bir ilave boşluk sağlamak için menteşeler vasıtasıyla merdiven kaldırma pistinin alt bölümünü kaldırmanıza izin veren raylar,

Emniyet kemerleri, koltuk katlama seçenekleri, kol dayamaları ve ayak dayamaları gibi güvenlik özellikleri,

Çocukların asansörle oynamasını engellemek için kilitleri ve güvenlik aygıtları,

Sandalyeden inmeyi kolaylaştırmak için elektrikli koltuk döndürme seçeneği,

2 yıl garanti, Uzatılmış Garanti ve Ömür Boyu Garanti Seçenekleri,

Dış mekân kullanımı için ekstra dayanıklılık,

Bu ekstra özelliklerin birçoğu rahatlığı, konforu, güvenliği ve esnekliği artıracak ve genellikle birkaç lira daha fazla değerlendirecektir.

 

Güvenilir Satış ve Kurulum için Vimec LiftArt Asansörü Arayın

Bir merdiven asansörü, kısıtlı hareket kabiliyeti olan kıdemli ya da bir başka kişinin evinde kalması için uygun maliyetli bir yol arayanlar iyi bir yatırımdır. En iyi değeri elde etmek ve en iyi seçimi yapmak için, LiftArt yetkilileri ile özellik ve markalar hakkında konuşun. Başka yerden bir engelli asansörü almadan önce, saygın, deneyimli bir temsilci firmanın satın alma avantajlarını göz önünde bulundurun. İlk elden almak her zaman daha avantajlıdır, engelli asansörü fiyatı gibi.

LiftArt Engelli Asansörü