Kullanımınıza Uygun Sağlam Bir Engelli Asansörünü Seçin

LiftArt Engelli Asansörü sağlam, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

Elektrikli ve Akülü Engelli Asansörü

Bir elektrikli engelli asansörü veya diğer hareket kabiliyeti cihazını seçmeden önce, sandalyenizi nereden kullanmayı düşündüğünüzü ve dolaşmayı planladığınız yüzeylerin engelli asansörü seyahatine ne kadar uyumlu olduğunu dikkatle düşünmelisiniz. Güçlü engelli asansörüleri bir kaç tür sürüş sistemi ile çalışmaktadır: Ray üstünde giden dişli sistemi ile, boru içerisinden geçen halat sistemi ile, hidrolik piston ile ve sonsuz vidalı sistem ile.

İç Mekan Kullanımı için Güçlendirilmiş Sürücülü Engelli Asansörüleri

Bir engelli asansörü, normal asansöre kıyasla, merdivenlerinize veya evinize sığacak ve odalardan, holden, mutfaktan, banyodan ve diğer odalardaki kullanıma uyum sağlamak için küçük bir dönme yarıçapına sahip olduğu sürece, evde yönetilmesi daha kompakt ve daha kolay olacaktır.

Engelli asansöründe ihtiyacınız olan tek yer, evinizde bir kova ya da boşluk bulunuyorsa, orta yukarıdan çekmeli veya aşağıdan itmeli bir engelli asansörü en iyi seçim olabilir. Dört tarafı panoramik olarak kapatılan asansörün camları lamine 4+4 mm, ana makinası hidrolik veya vidalı sistemler olup, daha iyi manevra kabiliyeti sağlar. Engelli asansörlerinde ağırlıklı satış dağılımı diğer türlere göre daha az kararlıdır, bu nedenle ağır iseniz veya bazen tekerlekli sandalye ile kullanmayı planlıyorsanız, engelli platformu veya engelli merdiven asansörünü düşünebilirsiniz.

Çok Amaçlı Kullanım için Engelli Asansörü

Platformlu engelli asansörü ya da engelli platformu tekerlek sandalye dahil, çok amaçlı kullanım için en iyi araç olarak kabul edilir. Bu tasarım en yaygın olanıdır ve hem tekerlekli sandalyeyi hem de ayakta duracak kişiyi taşıyabilecek büyüklükte bir platformu bulunur. Ön ve yan girişlerden oluşan iki tip giriş çıkışı olan platformlar çok kullanışlıdır. Kilonuz geniş platform üzerinde çok daha iyi yayılır ve bazı modellerde platform kullanılmadığında katlanır. Açık havada veya diğer açık alanlarda daha düz bir gezinme için daha geniş bir dönme yarıçapı olması gerekir. Engelli asansörleri klasik asansörlerden daha hızlıdır diyemeyiz; ancak kaymakamlık, valilik, okul kampüsleri, müzeler, belediyeler veya hastaneler gibi kamu binalarına hızla ulaşım için iyi bir seçimdir.

Önden Giriş Çıkışlı Engelli Asansörleri

Önden giriş çıkış sistemli, sabit platforma bağlı bir rampa ile iniş çıkış noktasını kullanır; bu, sandalyenin önden döndüğü anlamına gelir. Büyük ön tekerlekler ve arka tekeri jantlar ile, bu tekerlekli sandalyeler özellikle kompakt engelli asansörü modellerinde küçük dönüş yarıçapları ve dar köşelerin etrafında ve dar alanlarda manevra kabiliyeti ile de bilinir. LiftArt engelli asansörlerinde olduğu gibi, çoğu zaman kapalı ve açık mekanlarda kullanılırlar ve çeşitli yüzeyler üzerinde güvenli yolculuğu garantilemek için daha düşük devir sayılarına ve hıza sahiptirler.

En iyi Sonuç için, Kişisel Engelli Asansörünüz için Yerinizi Hazırlayın

Her tür elektrikli engelli asansörü, belirli ortamlarda en iyi sonucu verir; bu nedenle, satın almadan önce, kullanımınızı kolaylaştırmak için, beklenen kullanımınızı dikkatle değerlendirmeniz, çeşitli modelleri test etmeniz ve evinizde ve mülkünüzde gerekli değişiklikleri yapmanız gerekir:

Kullanım kolaylığı için, odalardaki kapıların yeterli genişlikte olduğundan emin olun.

LiftArt Engelli Asansörünü dışardan evin içine doğru hareket ettirmeyi kolaylaştırmak için basamaklara ve kapı girişlerine engelli asansörü rampası yerleştirmeyi de düşünün.

Birden fazla farklı seviyeniz varsa evinizde veya dışında farklı bir asansör sistemi yaptırmayı planlayın. Engelli asansörü fiyatları için detaylı bilgilere internet sitemizden ulaşabilrisiniz.

Evde veya seyahat ederken, düşük basamak, kaldırım veya bordürler için katlanır bir engelli rampası taşımayı düşünün.

Elektrikli bir LiftArt engelli asansörü almadan önce, LiftArt’taki profesyonellerle evinizde yapmanız gereken değişikliklerin yanı sıra seçeneklerinizi tartışın. Onaylı bir satıcı ve asansör yüklenicisi olarak, ihtiyaçlarınız için en iyi LiftArt Engelli Asansörünü almanızı sağlayacağız.

LiftArt Engelli Asansörü