Konu: merdiven asansörü bursa

Eğer bir merdiven asansörüne ihtiyacınız varsa ve yaptıracağınız ev bursa’da ise çevrenizdeki merdiven asansörü temsilcisini ve satıcısını araştırmaya başlayacaksınızdır. Internette araştırdığınızda karşınıza ilk olarak firmamız LiftArt çıkacaktır.

Bursa’daki merdiven asansörü firmalarını araştırmaya başladınız ise karşınıza çıkacak olan, dünyanın en prestijli merdiven asansörü markası olan Handicare’in Türkiye temsilcisi LiftArt olacaktır. LiftArt size uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

LiftArt merkezi istanbul’da bulunan ünlü bir asansör şirketidir fakat bursa, antalya, ankara ve izmir gibi şehirlerde temsilciliği de bulunan bir firmadır. Ayrıca merdiven asansörü üreten Handicare firmasının da Türkiye tek temsilcisidir. Aradığınız ve ihtiyacınız olan koltuklu merdiven asansörü hakkında bilgi almak ve doğru modeli seçebilmenize yardımcı olabilmemiz için bizi aramanız yeterlidir. Merkez telefonumuz 0212 608 00 70. Bizi arama fırsatı bulamayanlar email ile bize ulaşabilirler. Ayrıca telefon numarasını gönderenlere, müşteri temsilcimiz telefon ile dönüş yapacaktır.

Merdiven asansörü bursa olarak sizlere yardımcı olmaya her zaman hazır olduğumuzu bildirir, aramanızı bekleriz. Lütfen bizi aramakta tereddüt etmeyiniz. En kaliteli asansörü en uygun fiyata sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

LiftArt Merdiven Asansörü Sistemleri

merdiven asansörü bursa