Merdiven Asansörü Her Merdivene Uyabilir mi? Bizim Merdiven Asansörlerimiz Uyar!

 

Bir merdiven asansörü tarafından gerçekten fayda sağlayacak birçok ev sahibinin, merdivenlerinin kavisli olması nedeniyle bir merdiven asansörü takmanın imkânsızlığını düşünmesine şaşırabilirsiniz. Ancak durum bu kadar kötü değildir, her türde düz veya kavisli, iç veya dış merdivenlere uyacak merdiven asansörleri olduğundan herkes emin olmalı, özellikle firmamız LiftArt Asansör’de. Artık kendi evlerinde bir merdiven asansörünün olup olmayacağını merak etmenize gerek yok.

 

Mutlaka Bir LiftArt Handicare Merdiven Asansörünü Denemelisiniz

Merdiven asansörlerini seviyoruz ve Handicare merdiven asansörlerinin Türkiye temsilcisi olarak, müşterilerimize en iyi düz ve kavisli merdiven asansörlerini sunabilme şansına sahibiz.

 

Her merdiven asansörünün değerlendirme ve montajı, evinizdeki merdiven kadar benzersizdir özeldir, çünkü yeni merdiven asansörünüzün merdiveninize mükemmel şekilde uyduğundan emin olmalıyız. Kötü monte merdiven asansörleri, insanların hayatlarını zorlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlikleri için bir risk oluşturur, böylece değerlendirme aşamasının mümkün olan en iyi düzeye getirilmesinin ne derece önemli olduğunu görebilirsiniz.

 

LiftArt Asansör, 90 ila 180 dönüş ve hatta spiral merdiveni bile karşılayacak şekilde özel olarak donatılmış kavisli merdiven asansörlerinin bazı ölçülerini stoklarımızda sunuyoruz. Size bağımsızlığınızı geri vermenin yanı sıra, merdiven asansörlerinden birinde sarmal veya kavisli bir merdiven asansörünün eğlenceli olabileceğini de söyleyelim!

 

Kavisli Bir Merdiven için Bir Merdiven Asansörü Değerlendirmesi Yapın

Ev sahibinin hareket kabiliyetini artıracak ve onlara en önemli bağımsızlık duygusunu tekrar sağlayacak uygun bir merdiven asansörü olan her evi teçhiz edebileceğimizden emin olun.

 

Evinizde yapılacak ücretsiz keşif için bizi aradığınızda, merdiveninizi ölçüp hareketlilik ihtiyaçlarınızı birkaç soru sorarak değerlendireceğiz. Yeni merdiven asansörünüz ve kıvrımlı parçalarınız değerlendirmemizden sonra, size tam rahatlık ve konfor sağlamak için sipariş verilecektir.

 

Aerodinamik ölçme ve tasarım süreci, özelleştirilmiş LiftArt Handicare merdiven asansörlerinizi en mükemmel tasarım ile sizlere sunacağımız anlamına geliyor.

 

Neden LiftArt Handicare?

LiftArt olarak, Handicare’i seçtik ve merdiven asansörlerinin Türkiye Tek Temsilcisi olduk, çünkü müşterilerimize piyasadaki en iyi merdiven asansörlerini sunmak istiyoruz! LiftArt Handicare, düz kavisli, iç ve dış merdiven asansörlerini kişiselleştirmeyle ilgili birçok seçenek sunuyoruz; çünkü bunlar bizim için bariz kolay bir seçim. Sadece bu değil, sunduğumuz merdiven asansörlerinin küçük bir özelliği ve avantajı da var; inanılmaz derecede ekonomiktir ve Hollanda, İngiltere’deki 2 fabrikasında üretilir.

 

Kavisli bir merdiveniniz varsa ve merdiven asansörümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ücretsiz keşif ve randevu için hemen bugün bizi arayın: 0549 608 00 70. Fiyatlar için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

LiftArt Merdiven Asansörleri