Merdiven Asansörü Satın Alma İpuçları

 

Merdiven Asansörü

Merdiven asansörleri, oturma pozisyonundan kalkmakta güçlük çekenlere hayatı kolaylaştırabilir. Diğer oturma odası mobilyalarına benzemekle birlikte, sandalyeyi öne doğru eğik tutan bir mekanizmaya sahiptir ve bu da oturmayı kolaylaştırır. Bazı sandalyeler yatıştırma veya uyku için düz duracak şekilde yerleştirilebilir. Merdiven asansörlerinde bazı koltuk modelleri kullanıcının kolayca oturup kalmasına yardımcı olacak bir düzeneğe sahiptir.

Tüm bu kolaylık, fayda sağlayabilecek birçok kişi için aralık dışında olabilecek bir fiyata gelir. Neyse ki, Handicare birçok insanın yükünü hafifletir.

 

Avrupa’daki Merdiven Asansörüne Sahip Olma Sistemi Nasıldır

Başkanlığın Handicare tarafından kapsanması için yeterlilik sağlamak, tıbbi gereksinimin kanıtı gerektirir. Doktorunuz şiddetli bir nöromüsküler hastalığınız veya kalça veya dizde şiddetli bir artrite sahip olduğunuzu, kendi başınıza bir sandalyeden kalmanızı engelleyen bir şey olduğunu belgelemek zorundadır. Ayağa kalkmalı ve tek başınıza hareket etmeliyiz; Tekerlekli sandalyeye bağımlıysanız, bunu hak edemezsiniz. Bu gereksinimleri karşılıyorsanız, doktor Handicare’e göndermek için bir Tıbbi Gereklilik Belgesine sahip bir tıbbi ekipman şirketi sağlayacaktır.

Handicare şu anda 362,33 $ ‘a kadar, sandalyede asansör mekanizması için öder (yıllık vergiden 147 dolanın ödenmesinden sonra). Bu sandalyenin geri kalan kısmı mobilya olarak kabul edilir, bu nedenle ne Handicare ne de özel sigorta şirketleri ödeyebilir. Merdiven asansörü fiyatı için LiftArt sitesinde oldukça fazla bilgi vardır.

Merdiven asansörü temin etme yetkisine sahip mağazalar genellikle Handicare faturasının ödenmesinde çok yardımcı olurlar. Merdiven asansör için mağazaya ödeme yapabilir ve Handicare’in asansör mekanizması için size geri ödeme yapmasını bekleyebilirsiniz. Handicare bu asansörler için beş yıllık bir yaşam sürdüğü için her beş yılda bir yeni bir mekanizma da kapsayabilir.

 

Koltuk Seçeneklerini Kaldırın

Sandalyenin kalan masrafı, kumaşa, seçeneklere ve ısı ve masaj, baş-boyun yastığı ve kumaş yükseltmeleri gibi özelliklere bağlı olarak değişecektir. Asansör konumunun durumu da maliyeti etkiler:

İki konumlu Merdiven asansörleri, okumak için kısa süre sandalyede oturanlar için iyi bir seçenek olan bir oturma ve kaldırma pozisyonu sunar.

Üç konumlu asansör koltukları ve merdiven asansörleri, başını kalpten veya üstünde kaldıran uyku için ek uyuma yerleri sunar.

Sonsuzluklu merdiven asansörleri, yatakta uyumakta güçlük çeken insanlar için onları iyi hale getiren tam bir düz dayamaya izin verir. Bu tip sandalye, sandalye ve ayak dayama yeri için ayrı bir motora sahiptir. Çok yönlü bir sandalyedir.

Sandalye bir mobilya parçası olduğu için, vücudunuza göre farklı boyutlarda olur. Küçük, uzun boylu ve ağır insanlar için stiller vardır. Çoğu asansör koltuğu yaklaşık 115 kg taşıma kapasitesine sahiptir, ancak ağır hizmet modelleri 200 kg kadar olan ağırlığı taşıyabilir.

 

Merdiven Asansörleri Nereden Alınır

Bir koltuklu merdiven asansörü almaya karar verirseniz, yalnızca belirli Handicare standartlarını karşılayan ve Handicare’i satma yetkisine sahip bir şirketten satın alabilirsiniz.

LiftArt, iki, üç veya sonsuz asansör seçenekli, Handicare geri ödeme hakkı olan ve mükemmel garantilere sahip tam bir çeşitlilikte koltuk asansörü sunar. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanıza ve daha sonra sandalyenizi teslim almanıza, şartnamenize göre ayarlamanıza ve eski sandalyenize iade etmenize yardımcı olacağız. Tıbbi malzeme mağazalarıyla karşılaştırıldığında pazarlıklı ve rekabetçi fiyat sunan tekliflerimiz, showroomumuzda geniş bir sandalye yelpazesi sunmakla birlikte, birkaç hafta içinde istediğiniz ürünü teslim edebiliyoruz.

Sonuç olarak iyi bir merdiven asansörü kesinlikle LiftArt’tan alınır.

LiftArt Merdiven Asansörleri