Merdiven asansörü, yaptırmama değer mi?

 

Bu soruyu cevaplamak için öncelikle merdiven asansörünün ne olduğunu iyi inceleyelim. Bir merdiven asansörü, insanların (ve bazen tekerlekli sandalyelerin) yukarı ve aşağı merdivenlerin kaldırılması için kullanılan mekanik bir cihazdır. Motorlu ev tipi merdiven asansörleri nispeten basit cihazlardır, ancak kavisli veya olağandışı bir şekilde şekillendirilmiş merdivenleriniz varsa biraz daha karışık hale gelebilirler. Merdivenden inip çıkmak için butona basınız ve hareket ediniz.

merdiven asasörü koltuk

Merdiven asansörü için ideal marka ne?

Çoğu durumda, merdiven asansörleri hareket kabiliyeti sınırlı, merdiven basamaklarıyla mücadele eden insanlar için tasarlanmıştır. Örneğin, multipl skleroz ve artrit gibi rahatsızlıkları olan kişiler ve kalça replasmanları geçirenler; aynı zamanda yaşlılık ya da operasyondan sonra güç ve esnekliği belirgin şekilde düşürenler. Burada, LiftArt’ın mümessili olduğu Handicare merdiven asansörleri, birçok modeli ile sizlere hizmet için bekliyor ve Handicare sizin için ideal markadır!

Eviniz iki kat ise, merdiven asansörleri mükemmeldir, çünkü konforunuza devam etmenize ve bağımsızlığınıza sahip olmanıza izin verirler. LiftArt’taki çizgimiz “Merdiven Asansörleri ile Özgürlük” tür ve merdiven asansörleri, engelli asansörleri, ev asansörlerimiz ve daha pek çok şey ile özgürlüğünüze katkıda bulunuyoruz!

Merdiven asansörü yaptıran birçok kişi daha erken yaptırmadığı için gerçekten pişman oluyor! Yine de, eviniz için doğru merdiven asansörü bulmak son derece önemlidir. Birçok müşteri ofisimize geldi ve ev ortamında çalışan merdiven asansörlerinin modellerini incelediler. Elbette, onlara evde ücretsiz bir keşif yapabileceğimiz ve uygun modelin seçiminde yardımcı olabileceğimiz açıklandı. Ancak, merdiven asansörleri her koşul ya da yaşam biçimi için uygun olmayabilir ve bir tane almak için para ve zaman harcamadan önce doğru ürünü bulmak daha önemlidir. Merdiven asansörü satın almak istiyorsanız, lütfen 0212 6080070 numaralı telefondan bizi arayın. Evinizle gelip size en uygun merdiven asansör modeli hakkında bilgi verelim.

 

Merdiven Asansör Tipleri

Merdiven asansörlerinin birçok farklı tipi mevcuttur ancak temel olarak iki ana kategoriye ayrılırlar: düz ve kavisli. İkincisi daha ısmarlanmış, özel olarak üretilen yani butik tabir edilen ürünlerdir; merdiven asansörü rayları merdivenlerinizin şekline uymalıdır. Çoğu merdiven asansörünün kontrolü ve kullanımı kolaydır ve sağ taraftan sol taraftan merdivenin her iki yanına da kurulabilir.

 

LiftArt Merdiven Asansörleri