Minivator Merdiven Asansörü Hakkında

Merdiven asansörü satın almanız gerekiyorsa ve klasik model çift raylı bir asansör istiyorsanız, Minivator merdiven asansörü sizin için iyi bir seçimdir ve tüm bütçelere uygun modelleri mevcuttur. İngiltere’nin ikinci en büyük merdiven asansörü üreticisi olan Minivator, üstün değer sunan yüksek kaliteli merdiven asansörleri tedarik etmekle ünlüdür. Bir Minivator merdiven asansörü tarafından sağlanan bazı avantajları keşfetmek için okumaya devam edin.

Minivator merdiven asansörlerine çok saygı duyulur ve standartların en iyisine göre tasarlanır. Bunlar İngiliz ve Avrupa standartlarına uygunluğunun yanında, merdiven asansörleri, İngiliz Sağlık Sektörü Ticaret Birliği (BHTA) ve Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (LEIA) tarafından belirlenen standartlara da uymak anlamına gelen ISO Kalite onaylıdır.

Minivator merdiven asansörleri çok çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Sandalyenin her iki yanında da bulunabilen kullanımı kolay kumandalarla çalıştırılıyorlar ve Minivator imza ‘geçiş kontrolü’, ellerinde veya hareketli parmak hareketleriniz sınırlı olan kullanıcılar bile rahatlıkla çalıştırılabilirler. Bunun nedeni, diğer merdiven asansörlerinin aksine, bu müşir kontrolü, merdiven kaldırıcıyı hareket ettirmek için sürekli basınç gerektirmemektedir. Bunun yerine, merdiveni yukarı veya aşağı hareket ettirmek için, geçiş yapmak istediğiniz yönde ilerlemeniz yeterlidir ve merdiven asansörü sizi oraya götürür.

Buna ek olarak, Minivator merdiven asansörleri uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. Bu, merdiven asansörü bir bakıcı tarafından kullanılabilir/çalıştırılabilir, bununla birlikte kullanıcıya merdiven basamaklarında yukarı veya aşağı katlanır. Ayrıca, merdiven asansörü bir seviyeden diğerine çağırmak veya göndermek için kullanılabilir. Birden fazla kişinin merdiven asansörü kullandığı evlerde veya bakım evlerinde bu önemlidir.

Kazaları önlemek için, tüm Minivator merdiven çıkışlarında otomatik kesme emniyet sensörleri bulunur. Bu güvenlik özelliği merdiven asansörü engeller ile karşılaşırsa nazik bir şekilde durdurur. Daha sonra, merdiven asansörü, yol temizlenene kadar sadece ters yönde hareket edecektir.

Kullanıcı emniyeti ve konforu için tüm Minivator merdiven asansörlerinde ortak olan birçok özellik daha bulunmaktadır. Bunlar arasında güvenlik için bir emniyet kemeri, kolay sökülmesi için manuel veya döner koltuk seçeneği ve konfor için ayarlanabilir bir koltuk bulunmaktadır. Minivator merdiven asansörleri aynı zamanda pille çalışır, bu da bir elektrik kesintisi sırasında bile çalışacakları anlamına gelir.

Minivator şirketi Handicare grubunun bir parçasıdır.

LiftArt Handicare Minivator Merdiven Asansörleri