Sahibinden Merdiven Asansörü

Konu: Sahibinden Merdiven Asansörü

Genelde sahibinden merdiven asansörü arayanlar bu asansörü sahibinden olarak aramaktadırlar. Peki sahibinden merdiven asansörü almak ne derecede doğru bir karardır.

Öncelikle kişinin neden sahibinden merdiven asansörü arandığına bakalım. Bunun asıl sebeplerinden birisi daha uygun maliyete merdiven asansörünü sahibinden tedarik ederek, daha az maliyet ödemektir. Bütçesel olarak mali gücü olarak yeni bir merdiven asansörü almaya yeterli gücü olmayanlar sahibinden almak isterler.

Peki, gerçekten sahibinden merdiven asansörü satın almanın maliyeti bir asansör firmasından satın almaktan daha mı uygun fiyatlıdır? Bu soruya cevap vermek için satın aldığınız asansörün kaç yıllık olduğu, durumunun ne olduğu, herhangi bir arızasının olup olmadığı, akülerinin durumu, her hangi bir parçasının eskiliği ve en önemlisi bu asansör için üretici garantisinin devam edip etmediği. Bu sorulara cevap verdikten sonra merdiven asansörünün gerçek maliyeti ortaya çıkacaktır ve doğru yerden ürün almaya kolayca karar verebileceksiniz.

Sonuç olarak eğer sahibinden merdiven asansörü arıyor iseniz, asansörün garanti kapsamında ve bakımlı olması durumuna dikkat etmeniz gerekir.

En iyi sahibinden merdiven asansörü markası olarak Handicare markasını tercih etmeniz her zaman için sizin avantajınıza olacaktır. Handicare merdiven asansörlerini hem Türkiye temsilcisi LiftArt Asansör’den ve hem de bu ürünü ikinci el olarak sahibinden satan kişilerden alabilirsiniz. Ancak sahibinden almayı tercih ederseniz koltuk asansörünün yaşam formunu LiftArt’a sormayı unutmayınız.

 

LiftArt Merdiven Asansörleri