Tüm Engelli Asansörleri Modelleri Verimliliği Artırır

Doktordan istemediğiniz bir şey duymak zorunda kaldığınızda ve söylediklerinin içinden “Siz belden aşağı felçlisiniz. Çok kötü üzgünüm. En kötülerinden biri bu ” Bütün bu söylenenler, ameliyat son derece yanlış gittiğinde cerrah tarafından annem için söylenen kelimelerdi.

Bununla birlikte, onun için eski ve ayakta dolaştığı günlerine geri dönmek artık mümkün değildi. Böylece babam ve ben, annemizin hareketliliğini korumaya ve onu toplumun üretken bir üyesi olarak tutmaya nasıl yardımcı olacağımızı bulma yolculuğuna başlamıştık.

Engelli araç asansörleri harika bir araçtır. Bir minibüse bindiğimizde, annemizi günlük olarak evden çıkarabildik. Alışveriş yapmaya, kuaföre gidip doktora gidip arkadaşlarını ziyaret etmeye devam etti.

engelli araç asansörü, Tüm Engelli Asansörleri Modelleri Verimliliği Artırır

Hızlıca hangi restoranların ve halka açık yerlerin tekerlekli sandalyeye erişebilirliğine uygun olduğunu keşfettik. Tekerlekli sandalyelerdeki insanların erişimin önemini anlamaları için, işletmelerin sahipleriyle çalışmayı başardık.

Annemin en büyük sevinçlerinden biri, kız kardeşlerini, yeğenlerini ve diğer akrabalarını ziyaret etmek için İzmir’e gidebilmekti. Motellerin erişilebilir olduğundan, parkların tekerlekli sandalye erişiminden geçtiğinden ve seyahat ederken diğer ihtiyaçlarına nasıl cevap vereceğinden emin olmak için annem de planlamaya aktif olarak katılmıştı. Engelli araç asansörü olmadan yolculuk mümkün olmazdı.

LiftArt gibi şirketler taşınabilirlik sorunları olan insanlar için erişilebilirlik ekipmanı tedarik etmekte ve desteklemektedir. Bir engelli asansörüne ihtiyaç duyarsanız, size yardımcı olacaklardır..

engelli asansörü, engelli platformu

Ev içi hareketlilik kısıtlıysa, dikey engelli asansörü, engelli platformu veya merdiven asansörü ya da koltuk asansörü monte edebiliriz. LiftArt ayrıca birkaç çeşit merdiven asansörü satmaktadır. Bu merdiven asansörleri aslında merdivenlerle paralel olarak yürüyen bir koltuk tipi asansördür. Bu merdiven asansörleri hareketliliğe meydan okuyan kişiye bir bodruma veya katlara erişim olanağı tanır. Engelli Asansörleri Modelleri Verimliliği Artırır

Engelli araç asansörleri, bir kişinin tekerlekli sandalye veya scooter ile sınırlı olan üretkenliğine önemli katkıda bulunur. Kendine güven ve benlik saygısı, mobil olabilmeleri sayesinde büyük ölçüde geliştirilir. Annemi ilk kez engelli araç asansörüne bindirdik ve onu herhangi bir sorun olmadan bir randevuya götürdük. Bundan sonra annemin hayata bağlanmasına hayret ettim. Annemin hayatı olumlu bir şekilde parladı! Artık babam, ben ve tüm ailemiz çok mutluyuz.

 

LiftArt Engelli Asansörü