Ülke çapında Asansör Modellerimiz ile Yaşlılara Kolaylıklar Sunuyoruz

merdiven asansörü fiyatı, asansör modellerimiz

Birçok yaşlı evlerinde yaşamaya devam etmek ve mümkün olduğunca bağımsız olmak istemekle birlikte sınırlı hareketlilik ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Bağımsız yaşamak isteyen yaşlı biriyseniz veya ebeveyninizin hareket kabiliyeti sınırlıysa, LiftArt Merdiven Asansörü, ihtiyaçlarınız için birçok çözüm sunmaktadır.

Ev asansörü: Evin bütün bölümlerini yaşlılar için erişilebilir kılmanın en popüler yollarından biri konutunuza uygun asansör kurmaktır. Geleneksel ve çağdaş ev asansörleri seçimimiz, neredeyse her eve sığacak şekilde tasarlanabilen hidrolik, vidalı, kablo tahrikli ve vakum modelleri içerir. Bir ev asansörü, yaşlı bir vatandaşın evin bir katından diğerine kolayca geçmesini sağlayacak ve merdivenleri tırmanma ile ilgili tehlikeleri ortadan kaldıracaktır. Bazı ev asansörlerimiz tekerlekli sandalyenin sığacağı kadar geniştir.

Tekerlekli Sandalye Asansörü (Engelli Asansörü): Bir eve tekerlekli sandalye ile üst düzey erişilebilir kılmak için bir diğer seçenek, tekerlekli sandalye için uygun engelli merdiven asansörü taktırmaktır. Engelli merdiven asansörü, neredeyse tüm merdivenlerde, hem içeride hem de dışarıda kurulabilir. Tekerlekli sandalye asansörleri eğimli ve dikey tasarımlarda mevcuttur ve standart güvenlik özellikleri ile donatılmıştır; bu sayede siz veya sevdiklerinizin evde güvenle dolaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Merdiven Asansörü: Tekerlekli sandalye kullanmayan yaşlılar için merdiven tırmanırken sorun yaşıyorlar ise koltuklu merdiven asansörü bir diğer çözümdür. Modellerimiz, evin her katının erişilebilir olmasını sağlamak için herhangi bir düz veya kavisli merdivene kurulabilir. Kullanıcı rahat bir koltuğa oturabilir ve bir düğmeye basarak merdiven basamaklarından yukarı veya aşağı taşınabilir. Merdiven asansörü, kullanılmadığında katlanabilir, az yer kaplar, böylece başkaları merdivenleri kullanabilir.

Siz veya ailenizden biri, evde bağımsız yaşamaya devam etmek isteyen sınırlı hareket kabiliyetine sahip kıdemli biriyse, Ev Asansörü, engelli asansörü veya merdiven asansörünü düşünün.

LiftArt olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz.

 

LiftArt Asansör Sistemleri