Konu açıklaması: yaşlı asansörü

Potansiyel merdiven asansörü alıcıları bazen bu asansörlerin engelli veya engelli kişiler için olduğunun düşünülmesinden endişe duymaktadır. Haklı olarak böyle etiketlenmek yani kendilerine engelli denmesini istemiyorlar. Çünkü kendileri genel bilinen anlamı ile engelli değil, sadece merdivenleri aşmak için fiziksel güçleri yeterli değil ki bunun sebebi büyük ihtimalle yaşlılıkları.

Şu bir gerçek ki; merdiven asansörleri için tam olarak yaşlı asansörü diyebiliriz.

Handicare Freecurve modeli her tipte merdivenlerin, dönen, köşeli, helezon, spiral veya yuvarlak olsun bütün merdiven tiplerine uygundur ve sizleri her tip merdivenden güvenle taşır. Turn&Go özelliğimiz ile ise en dar merdivenlere bile kolayca adapte olur.

Gerçek şu ki, modern kaliteli bir merdiven asansörü, çoğu durumda kullanıcıların yaşamını daha iyi değiştiren modern, çekici, göze batmayan ve yardımcı bir cihazdır. Çoğunlukla yaralanmalara, hastalıklara ve yaşlılığın normal sürecine rağmen, özgürlüğün tadını çıkarma keyfini geri verir. Yaşlılar için asansörler

Bir akülü yaşlı asansörü ya da merdiven asansörü, yeni, kullanılmış veya kiralama yoluyla, uygun maliyeti ile evinize hızlı bir şekilde monte edilebilir ve evinizin keyfini çıkarmanıza imkân verir.

Merdiven tırmanma ihtiyaçlarınız için güvenli, güvenilir, kişiye özel ve çekici bir Handicare-LiftArt’ın size sunduğu çözümler ile bağımsızlığınızı yeniden kazanın.

Youtube’daki kanalımızda yaptığımız asansörlerin ve çozümlerin mümkün olduğunu gösteren videolarımızın keyfini çıkarmanızı umuyoruz. Youtube Kanalımız

 

LiftArt Yaşlı Asansörleri

Topic description: elderly elevator

Potential stairlift buyers are sometimes worried that these lifts are considered to be for disabled or disabled people. They rightly do not want to be labeled like that, that is, to be called disabled. Because they are not disabled in the general sense, their physical strength is not enough to climb the stairs, which is probably due to their old age.

It is a fact that; We can say exactly old elevator for stair lifts.

The Handicare Freecurve model is suitable for all types of stairs, whether rotating, angular, spiral, spiral or round, and carries you safely through all types of stairs. With our Turn & amp; Go feature, it easily adapts to even the narrowest stairs.

The truth is that a modern quality stairlift is a modern, attractive, unobtrusive and helpful device that changes the lives of users for the better in most cases. Often it gives back the joy of enjoying freedom, despite injuries, illness, and the normal period of old age. Elevators for the elderly

A battery powered elderly lift or stairlift can be quickly installed in your home at an affordable cost, whether new, used or by rental, allowing you to enjoy your home.

Regain your independence with the solutions offered by a safe, reliable, personalized and attractive Handicare-LiftArt for your stair climbing needs.

We hope you enjoy our videos on our channel on Youtube showing that the elevators and solutions are possible. Our Youtube Channel