Yaşlılar, engelliler ve tekerli sandalye kullanmak zorunda kalanlar adına eğer sizlerde merdiven asansörü almaya karar verir iseniz daha fazla hareketliliğe, yaşam kalitesine ve mekân olanaklarının daha geniş biçimde kullanılmasına kavuşmuş olacaksınız.

Dar dönüşü ve spiral dönüşü bulunan merdivenlerde rahat bir biçimde kullanılan ürünlerdir. 70 dereceye kadar rahat bir biçimde dönebilirsiniz. Kullanıyor iken raydaki açı değişimi ve özel patentli elektronik dengelemeler sayesinde koltuk sürekli düz bir biçimdedir. Asansörü çağırmak ya da göndermek için uzaktan kumandası bulunmaktadır. Koltuk üzerindeki kumandada bir parmak ile kolay bir biçimde cihazın hareketi sağlanabilir.

Merdiven sonlarında, koridor veya kapı gibi rayların gidişatına engel teşkil edecek bir durum söz konusu olduğunda ise devreye döner koltuk girmektedir. Bunun sayesinde koltuk üst durağa gelindiği zaman dönüş yaparak kişiyi koridor güzergâhında yönlendirip inişte kolaylık sağlamaktadır. Eğer sizlerde engelli bir vatandaş olarak gün içinde ev dışı işleri halletmek için dışarı çıkmak istiyor fakat çıkamıyor iseniz bu ürünler sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Engelli asansörleri kaliteli ürünlerden üretilmekte ve garantisi bulunmaktadır. İç ya da dış mekânlarda istediğiniz ölçülerde ve renklerde engelli asansörü üretimi yapılmaktadır. Asansör butonları engellenin kolay bir biçimde kullanması şeklinde tasarlanmıştır. Fakat butonu kullanamayacak herhangi bir durum bulunsa bile uzaktan kumandalar mevcuttur.

Merdiven asansörleri özelliklerine göre fiyat değişikliği göstermektedir. Bu sebepten ötürü merdiven asansörünü ister iken özellikleri bulunan formu eksiksiz bir biçimde doldurmanız gereklidir.

LiftArt Merdiven Asansörleri